0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

1390 ден

SKU: 16738 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Апарат за правење пуканки
Отвор за полнење
Боја бела
Сила 1200 W
Висина 350 мм
Ширина 165 мм
Тежина 900 гр
1 годинa гаранција

0