0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

BOMANN Заварувач на фолија FS 1014

1890 ден

SKU: 13668 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Електронски апарат за запечатување на кеси
Јака пумпа за екстракција
Прозорче за надгледување на кертриџот со кесите
Напојување: 230 V / 50 Hz
Сила :100 W
1 година гаранција

0