0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Рачен запенувач MS 344CB

BOMANN Рачен запенувач MS 344CB

290 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Маталка за пена од инокс
Вкусна густа пена за неколку секунди
Енергија : 2 батерии АА
Ергономска заоблена рачка
Лесен за чистење
1 година гаранција

0