0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Пица пан PP 1291CB

BOMANN Пица пан PP 1291CB

1690 ден

SKU: 16819 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Пица пан со дијаметар 38 см
Стаклен капак
Нелеплива надворешност
Електричен кабел со термостат
Напојување : 230 V / 50 Hz
Сила: 1400 W
1 година гаранција

0