0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: сива
Голем ЛЦД дисплеј
Можност за мерење до 5кг
1г отстапување
Подесување за мерење во кг или лб
Функција – Tara
Лесно чистење
On/off прекидач
2 години гаранција

0