0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: инокс
Мери тежина до 2 кг
Прегледен ЛЕД дисплеј
Толеранција: 1 гр
Лесно чистење
Автоматско исклучување
On/off прекидач
Функција – Tara
2 години гаранција

0