0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Фритеза мала FFR 1290CB

BOMANN Фритеза мала FFR 1290CB

1690 ден

SKU: 13525 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Фритеза со ладно куќиште
Термостат за прилагодување на температурата
2 контролни лампи
Заштита од прегрејување
1 л капацитет
Напојување : 230 V / 50 Hz
Сила: 840 w
1 година гаранција

0