0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Фритеза голема FR 2223CB

BOMANN Фритеза голема FR 2223CB

2490 ден

SKU: 13656 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Фритеза со ладно куќиште
Прилагодлив термостат
Сијаличка индикатор
Капак со филтер и прозорец
Капацитет на маслото 2 л
Нелеплива површина
Максимална температура : 190 °C
Тежина 2,45 кг
Напојување : 230 V / 50 Hz
Сила : 1800 W
1 година гаранција

0