0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > BOMANN Апарат за палачинки CM 2221CB

BOMANN Апарат за палачинки CM 2221CB

1790 ден

SKU: 12533 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Нелеплива надворешност
Прилагодлив термостат
Сијаличка индикатор
Пластична основа отпорна на топлина
Држач за кабелот на дното на апаратот
Напојување : 230 V / 50 Hz
Сила : 900 W
1 година гаранција

0