0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Сет за убавина LBS 5691

AEG Сет за убавина LBS 5691

2190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка)
Лесно ракување
Совршен за патување
Масажа за лице
Ергономска рачка за максимална удобност
Батерија: (Ni-Mh) 2 × 600mAh
Напојување: 220-240V, 50 / 60Hz
Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување

0