0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Сет за убавина LBS 5676

AEG Сет за убавина LBS 5676

1490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Маникир / педикир сет
2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци
Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување
Лед светилка
6 различни додатоци:
-1 приврзок за полирање,
-1 прилог за приложување (фини),
-1 прилог за прикачување (груб),
-1 конус за подесување (тап),
-1 мал конус за подесување (зашилен),
-1 мал конус за подесување (круг)
4-ниво прекинувач
Право / лева ротација
Практично кутија за складирање
Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени)
Маникир за нокти
Ергономско куќиште со вкл. / исклучување
Лесно ракување
Темелно и нежно отстранување на влакнат на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини
Тример функција
Заштитено од прскање на вода
Батерија: 2 x 1.5 V AA
Тример на веѓа
ON / OFF прекинувач
Алуминиумско куќиште
Батерија: 1 x 1.5 V AAA

0