0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Пегла за коса HC 5593

AEG Пегла за коса HC 5593

1890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна/инокс
Широк апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
Грејна плоча од турмалин за рамномерно распоредување на температурата
Температура од 120 ºC до 200°C
Брзо загревање до 1,5 минути
11 електронски температури
Копче за вклучување и исклучување
ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата
Автоматско исклучување
Јачина: 45 W

0