0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Пегла за коса HC 5590

AEG Пегла за коса HC 5590

1890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: Црвена
Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса
Грејна плоча од турмалин за рамномерно распоредување на температурата
Температура од 140 ºC до 200°C
Ергомско перфектно ракување со можност на ротација до 30º на лево или десно(0º-15º-30º)
Брзо загревање до 1,5 минути
7 електронски температури
Копче за вклучување и исклучување
ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата во 3 бои
Автоматско исклучување
Јачина: 50 W

0