0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Фигаро за коса HCS 5577

AEG Фигаро за коса HCS 5577

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна
2 во 1-мазно фигаро и фигаро со четка
Керамички дел за виткање од 25 мм
Додаток четка за виткање од 50 мм
Прекинувач за вклучување и исклучување
Загревање за брзо време- 1,5 минути
Индикаторска светилка
Автоматско исклучување
Кукица за закачување
Заштита од прегрејување
Приклучна сила: 52 W

0