0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Фигаро за коса HAS 5582

AEG Фигаро за коса HAS 5582

1790 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна/сива
2 степени на температура 500 / 1000 W
Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата
Кукица за закачување
Заштита од прегрејување
Округла четка со мешани четкици
Приклучна сила : 1000 W

0