0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

AEG Фен HT 5686

1390 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Приклучна сила : 1800 W
Заштита од прегрејување
Ладно дување – COOL SHOT
2 нивоа на температури
Екстремно долг и флексибилен кабел
База која се монтира на ѕид за заштеда на простор

0