0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > AEG Апарат за острење MSS 5572

AEG Апарат за острење MSS 5572

1290 ден

SKU: 16192 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Прекинувач: Вклучено/Исклучено
Високо ниво на вртежи-мотор 60w
За острење на : рамни и ребрасти ножеви,ножици,штрафцигери
Куќиште меко на допир
Простор за складирање на кабелот
Глава која се отстранува за полесно чистење
Нелизгачка подлога

0